Adobe Acrobat ® 9 - Program pro prohlížení a tisk dokumentů Adobe PDF (Adobe Portable Document Format) na mnoha různých platformách. Nová verze 7 představuje rozšíření o nové vlastnosti.

Adobe Photoshop ® CS5 - Světový standard pro editaci bitmapový obrázků v nejvyšší kvalitě. Neocenitelný nejen při úpravě fotografií, ale také při tvorbě zcela nových obrázků. Adobe Photoshop je také ideální pro tvorbu webové grafiky, díky jeho neuvěřitelným komprimačním vlastnostem.

Adobe Illustrator ® CS5 - Hlavní výhodou Illustratoru je spojení rozsáhlých tvůrčích funkcí s profesionálním výstupem pro tisk, multimédia či web.
Velmi dobře také spolupracuje s dalšími programy firmy jako je adobe photoshop, Indesidn a další..

Adobe InDesign ® CS5 - Adobe InDesign je profesionální nástroj pro prepress, který je velmi úzce provázaný s Adobe Illustratorem a Adobe Photoshopem.

CorelDraw ® X5 - Jeden z nejznámějších a nejpoužívanějších profesionálních grafických editorů pracující s vektorovou grafikou. Tento program naleznete ve většině profesionálních grafických studií, tiskáren a podobných podnicích. Díky tomuto programu lze jednoduše vytvářet design pro webové stránky, vizitky, letáky, reklamní předměty atd.

FineReader ® OCR 8.0 - Díky tomuto nástroji můžete snadno převádět neskenované dokumenty a fotografie z digitálního fotoaparátu do editovatelné elektronické podoby, ve které můžete snadno vyhledávat, lépe řečeno do textové podoby aniž byste museli něco přepisovat. Tento program využívá technologii OCR (Optical Character Recognition)

Microsoft Office 2010 - balík kancelářských programů

! Upozornění !
Všechny výše uvedené programy jsou legální a řádně registrované.

Printer's Apprentice 8.0: správce a katalogizér písem se skvělými tiskovými funkcemi

Nová verze manageru písem s rozumnou cenou 25 USD přináší mimo kompatibility
s Windows Vista
a podpory jejich vizuálních témat také možnost porovnávání písem s uživatelským textem. Další užitečnou novinkou je navýšení
a vylepšení šablon na tvorbu a tisk vzorníků fontů, které Printer's Apprentice zvládá opravdu skvěle. Možnosti a funkce programu si nyní představíme trochu podrobněji.
(Více informací)